Nie wiem czy słyszeliście o tej formie zasilania domostw w energie elektryczną. Sprawa wygląda bardzo ciekawie. Już niedługo powinno być o całej sprawie dość głośno za sprawą zmiany w ustawie która dotyczy naszych dostawców energii elektrycznej. Po prostu będzie się opłacało odsprzedawać energie elektryczną naszemu dostawcy.

W praktyce wygląda to tak, że nawet rowerek treningowy można by przerobić na urządzenie do wytwarzania prądu i ten prąd zwracać dostawcy dzięki temu mielibyśmy tańszy prąd.

Energia balkonowa to tylko nazwa dla urządzeń działających na zasadzie gromadzenia energii słonecznej. Ta energia jest zamieniana na energie elektryczną i zwracana do naszej linii energetycznej. Po prostu każdy może sobie takie urządzenie zamontować na balkonie i podobno koszt zakupu powinien się w miarę szybko zwracać. Więcej szczegółów na temat energii balkonowej postaram się napisać już wkrótce. Szacuje się, że zmiany w ustawie będą od połowy roku, także też od wtedy powinno to ruszyć z mocą marketingową i więcej osób dowie się o energii balkonowej.